PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Na slunci - wellness relax

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán je umístěn na velmi slunečném místě, v n.m. výšce 856m. Vlastní parkoviště. Autobusová zastávka směr Harrachov (3 stanice) a Tanvald – Jablonec – Liberec.
Vybavení a služby
Nadstandartně vybavený 3-podlažní apartmán pro 8-10 osob. • Přízemí: Prostorná, moderně vybavená kuchyně s dvěma pracovními místy (MV trouba, myčka na nádobí, vestavěná trouba se sklokeramickou deskou), jídelní kout se stolem pro 8 osob, oddělený TV kout s posezením a možností spaní pro 2 osoby (rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem pro lůžkoviny), stavebně napojený na kuchyň s jídelnou. TV-SAT, WI-FI ve všech prostorách apartmánu. Koupelna s WC a se sprchovým koutem, hygienické zázemí pro spící v obývacím pokoji, zádveří sloužící jako šatna. • První patro: Dvě dvoulůžkové ložnice, velká šatna, prostorná koupelna s WC a vanou. Jedna čtyřlůžková ložnice pro děti, sloužící zároveň jako herna. BTV, fotbálek, hrací kout, dětská postýlka. • Suterén: Wellness koupelna s hydromasážní vanou pro dvě osoby a parním sprchovým boxem pro dvě osoby, oddělená koupelna s WC a umyvadlem, relaxační místnost s posezením, infra-sauna pro 2 osoby, vstup do zahrady.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
• Běžecká stopa navazující na Jizerskou magistrálu přímo u domu (cca 80 km vzájemně propojených upravovaných běžeckých stop , spojujících okruhy okolo rozhledny Štěpánka směrem na Paseky nad Jizerou (směr jih od apt.) a lokalitu Jizerka napojenou na magistrálu až do Bedřichova (směr sever od apt.). Jizerka rovněž napojena na polské areály Jakuszyce a Orle (dalších cca 50 km stop). • Sjezdovky – lyž. Areály dle vzdálenosti autem od apt.: 5 min - Areál U čápa Příchovice (dostupný pěšky cca 12 min., ev. na lyžích cca 10 min), v areálu 2x možnost občersvení (kiosek a restaurace), dětský vlek, babysitting, sněžný bar. 7 min - Areál Rejdice. 10 min - Areály Paseky nad Jizerou, Černá Říčka, Harrachov. 15 min - Areály Vysoké nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Tanvaldský Špičák. 20 min - Areál Semerink Hrabětice. 30 min - lyž. Středisko Bedřichov. Zajímavé areály na polské straně: Szklarska Poreba, Swieradow Zdroj • Další zimní aktivity: Sněžné skútry, čtyřkolky, půjčovna lyží 10 min od apt., vyjížďky v kočáře s koňským spřežením – na objednávku přijede kočár před apt. • Večerní aktivity: 10 min pěšky od apt. 5x restaurace, bowling, 12 min sněžný bar v areálu U Čápa, 12 min autem lesní diskotéka v Harrachově • Aquaparky a veřejně přístupné bazény: 10 min pěšky od apt. v motorestu Beseda v Příchovicích (70,-- Kč/os/hod), 12 min autem hotel Svornost Harrachov (80,-- Kč/os/hod, můžeme zajistit slevu), 20 km aquapark Jablonec nad Nisou, 50 km aquapark Špindlerův Mlýn, Babylon Liberec. • Aktivity léto: velká soukromá zarada s možností posezení, grilování, venkovní nafukovací vířivka pro 4 osoby. • Kolo: trasy viz popis běžeckých stop, dále cyklostezka Járy Cimrmana okolo Liptákova. • Minigolf: 15 min pěšky od apt. • Rozhledna: 20 min pěšky od apt. královna Jizerskohorských rozhleden Štěpánka – výhled na celé Jizerské hory a Krkonoše. Autem rozhledny: Černá Studnice, Tanvaldský Špičák, Královka • Koupání: mimo uvedené bazény a aquaparky krásné koupání v soukr. zatopeném lomu v obci Jesenný s možností potápění (můžeme získat možnost vstupu pro své klienty) cca 20 min autem od apt., dále klasické venkovní koupaliště tamtéž. • Výlety: Polsko (autem nebo ozubnicovou tratí Tanvald – Szklarska Poreba) horské středisko Szklarska Poreba. Autem lázeňské centrum s kolonádou Swieradow Zdroj, rybníky s rybářskými restauracemi Jelenia Gora, dřevěný kostel Wang v Karpaczi